«Подарунок воїну АТО»

День Захисника України – свято мужнього воїна і визволителя. Сміливі, хоробрі хлопці сьогодні зі зброєю в руках захищають кордони рідної України. Вони – наші ангели-охоронці, герої, на яких рівняється підростаюче покоління.
Тисячі наших бійців перебувають у зоні бойових дій, багато поранених лікуються у госпіталях. Нині, як ніколи, їм наша потрібні увага і тепло. Отож  учні, вчителі, працівники Іллінецької загагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 хочуть, щоб кожен воїн у День Захисника України знав, що про нього  думають та піклуються, йому дякують за мирне небо.
Напередодні свята дружній колектив цієї школи організував благодійну акцію «Подарунок воїну АТО». Учасники акції зібрали для воїнів, які захищають нашу Вітчизну, продукти харчування, солодощі та інші подарункові приємності. Діти підготували також свої малюнки, обереги, вірші, листівки-вітання зі святом та побажаннями здоров’я, миру, віри у свої сили й повернення додому з перемогою.
«Cвяткові посилочки» були передані волонтерам, які доставили благодійну допомогу нашим  воїнам  в  зону АТО. Учні, вчителі школи та батьки сподіваються, що зібрані дрібнички, стануть частинкою подяки нашим воїнам від іллінчан та створять настрій бійцям у суворих умовах війни.

 

Leave a reply