Подорож у світ природи дітей «Проліска»

Знайомство із природою для дошкільників – це завжди відкриття цікавого, захоплюючого, незвичайного. Щоразу світ природи відкривається із нової незвіданої сторони. Не завжди можливе безпосреднє ознайомлення малюків із тваринами та птахами. Працівники Комунального закладу Іллінецький ДНЗ №2 «Пролісок» Іллінецької міської ради отримали таку можливість завдяки відвідуванню домогосподарства Матющенко Наталії Анатоліївни та Григорова Едуарда Едуардовича із села Хрінівка.

Екскурсію для дітей середніх та старших груп «Проліска» проводили Гаврилюк Наталія Олександрівна та Гаврилюк Юрій Володимирович. А також дуже активно брав участь у проведенні екскурсії їх двохрічний син Ярославчик.

Діти та працівники закладу потрапили у справжній зоопарк. Тут малюки із захопленням спостерігали за оленятком, поні, осликом, конем, єнотами, собаками, іншими тваринками та різноманітним птаством. Сід відмітити, що усі  тваринки та птахи доглянуті, нагодовані, не бояться людей а навпаки – вміють позувати на фотокамери, особливо собака, кінь та оленятко. Скрізь квітують клумби, гірки, зроблені гарні стилізовані куточки, альтанки. В усьому відчувається неймовірна любов до світу природи та величезна щоденна праця.

Діти привезли із собою овочі та фрукти для тваринок і мали можливість погодувати деяких із них.

А закінчувались екскурсії прогулянкою до осіннього лісу.

Дуже добре, що діти мають можливість відвідати такий міні – зоопарк не виїзжаючи навіть за територію Іллінецької громади.

Leave a reply