Покладання до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися у старостатах нашої громади

Покладання до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися у старостатах нашої громади

 

Сьогодні, 9 травня, церемонії покладання квітів з нагоди 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулись у кожному населеному пункті міської територіальної громади.  

Іллінецький міський голова Володимир Ящук, перший заступник міського голови Олег Дмитрик, заступник міського голови Олексій Сігнаєвський, працівники міської ради, депутати міської ради та жителі населених пунктів взяли участь у мітингах-реквіємах у селах Неменка та Борисівка.  

«У ці травневі дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював свободу, захищав українську землю від ворогів. Ми назавжди залишимося у неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення», – сказав Володимир Миколайович звертаючись до всіх учасників урочистих заходів.

Також вшанували пам’ять полеглих у роки Другої світової війни воїнів та провели покладання квітів до підніжжя пам’ятників загиблим односельчанам по старостинських округах нашої громади.

 

Leave a reply