[:ua]Покращення якості надання медичних послуг – серед пріоритетів в ОТГ[:]

[:ua]

Саме тому за останні два роки було чимало зроблено у напрямку зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я первинного рівня, проведення ремонтів у міській та сільських амбулаторіях, фельдшерських пунктах, фінансування програм розвитку первинної допомоги, створення комфортних умов для роботи медиків та прийому пацієнтів. 
Для того, щоб ознайомитись зі станом справ на місцях, заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець разом з головним лікарем комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександром Бабушком побувала на фельдшерських пунктах у селах Пархомівка та Хрінівка. У Пархомівці завершується капітальний ремонт фельдшерського пункту: замінено вікна, двері, проведено внутрішні роботи, облаштовано санвузол. Кошторисна вартість робіт становить 117 тисяч гривень. Понад 70 тисяч гривень спрямовано на заміну вікон, ремонт всередині приміщення фельдшерського пункту в Хрінівці. 
Заступник міського голови поспілкувалася з медичними працівниками, поцікавилась у жителів чи задоволені рівнем надання медичної допомоги, переглянула журнали прийому пацієнтів, запитала про забезпечення лікарськими препаратами та ін.
«У зв’язку з реформою медицини у структурі закладів охорони здоров’я первинного рівня залишаються тільки амбулаторії загальної практики сімейної та пункти здоров’я. Враховуючи середній вік людей по селах – переважно це пенсіонери, депутати міської ради, міський голова разом зі старостам сіл, керівництвом комунального підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” міської ради ухвалили рішення залишити фельдшерські пункти в сільських населених пунктах ОТГ. Адже надання медичних послуг має бути максимально наближеним до жителів громади”, – зауважила заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець.

[:]

Leave a reply