Поліцейські офіцери нашої громади отримали ще один новий службовий автомобіль Renault Duster

Поліцейські офіцери нашої громади отримали ще один новий службовий автомобіль Renault Duster
23 листопада у Козятинській територіальній громаді відкрили 36-ту поліцейську станцію Вінниччини в рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».  Участь в урочистому заході взяли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олексій Сігнаєвський та поліцейський офіцер громади Олександр Недошевенко.
Нова поліцейська станція у с.Кордишівка Хмільницького райвідділу поліції обслуговуватиме десять населених пунктів.
З важливою подією мешканців громади привітав Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА: «Завжди приємно відкривати щось нове… Ми одними з перших в Україні почали розбудовувати поліцейські станції на території Вінницької області, підписавши меморандум з усіма громадами регіону. Тож сьогодні відкриваємо вже 36 таку станцію. В межах реформи децентралізації саме програма «Поліцейський офіцер громади» із її основним меседжем «Я тут!» покликана налагодити комунікацію між громадою, її людьми і владою. Будьте дипломатами, адже поліцейський офіцер громади має знати людей, що живуть на підпорядкованій йому території, часто комунікувати з ними, аби розуміти проблеми і працювати більше на попередження правопорушень, а не на боротьбу із їх наслідками».
Під час заходу поліцейським офіцерам Шаргородської, Крижопільської, Шпиківської та Іллінецької громад вручили ключі від п’яти нових службових автомобілів Renault Duster.
«Громада підготувала для вас комфортні умови роботи, а нові автомобілі для того, щоб бути мобільними у будь-який час доби», – зауважив Голова ОДА.
У свою чергу, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий додав: «Наша спільна мета – створити безпечні умови для мешканців області у кожній громаді нашого регіону».
«Радий, що ми дуже швидко впроваджуємо на Вінниччині проект «Поліцейський офіцер громади». Спільними зусиллями з обласною державною адміністрацією, обласною радою та головами ТГ до наступного року ми стовідсотково впровадимо в наших громадах проект «Поліцейський офіцер громади». – зазначив Іван Іщенко. – Важливо, що у кожному населеному пункті буде представник поліції, представник влади, до якого зможе звернутися кожен мешканець регіону. Офіцер громади мешкає на території громади, він доступний для населення 24/7, готовий вирішувати всі безпекові питання та завжди знаходиться поруч із людьми. Вітаю місцеву громаду з тим, що у мешканців буде свій поліцейський, до якого можна завжди звернутися та почувати себе захищеним і в безпеці».
 
 
Leave a reply