Польща спростить контрольні процедури для української аграрної продукції, - Свириденко

Польща спростить контрольні процедури для української аграрної продукції, - Свириденко
Україна та Польща домовилися про спрощення контрольних процедур для імпорту та експорту аграрної продукції. Про це заявила перша віцепрем’єр-міністерка України – міністерка економіки Юлія Свириденко за результатами перемовин з польським віцепрем’єром Генриком Ковальчиком.
 
“Це значно скоротить час перетину кордону”, – наголосила вона.
 
Польська сторона, зокрема, забезпечить роботу ветеринарних і санітарних служб у режимі 24/7, для цього працівників відповідних переведуть на українсько-польський кордон.
 
Також буде спрощено проведення лабораторних досліджень продукції. Їх можна буде робити не на кордоні, а в місті призначення.
 
Для України важливо забезпечити транзит свинини, яловичини та баранини до третіх країн через територію Польщі, що вимагає відповідних ветеринарних рішень. З огляду на це з боку Польщі будуть усунуті бар‘єри у торгівлі продукцією тваринного походження, зокрема свинини.
 
“Ми також домовилися більш ефективно використовувати усі модальності для перевезень, зокрема контейнерні перевезення через польські порти”, – додала віцепрем’єрка.
 
Нагадаємо, міністр інфраструктури Олександр Кубраков повідомив, що Україна та Польща домовилися про створення спільного підприємства для активізації залізничних перевезень та досягли значного прогресу в лібералізації автоперевезень.
Leave a reply