Понад 30 питань було розглянуто на засіданні 19-го виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Понад 30 питань було розглянуто на засіданні 19-го виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання
Відбулось засідання 19-го виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання, яке провів Іллінецький міський голова Володимир Ящук.
Першим на розгляд членів виконавчого комітету Іллінецької міської ради було винесено питання «Про результати конкурсу та визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування на території Іллінецької міської територіальної громади «Бабин – Іллінці». Інформував з даного питання заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олексій Сігнаєвський, який повідомив, що подав необхідний пакет документів та взяв участь у конкурсі лише один претендент – ФОП Попроцького М.Ф, якого й визнано переможцем конкурсу.
З депутатським зверненням з даного питання виступив депутат Іллінецької міської ради Сергій Беднарчук.
Олексій Сігнаєвський також зачитав звернення голови громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій» Миколи Стельмащука. В обох зверненнях вказувалось на те, що даний перевізник неодноразово порушував Закони України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». Нещодавно сталась подія, що набула значного суспільного резонансу – водій зазначено перевізника побив учасника бойових дій, голову громадської організації воїнів АТО/ООС Стельмащука М.С. Саме тому у зверненнях висловлювалось прохання розірвати договір з цим перевізником.
Знаючи, що на засіданні виконавчого комітету буде розглядатись дане питання, до зали засідань прийшли учасники бойових дій в зоні проведення АТО/ООС та жителі села Бабин. Міський голова Володимир Ящук та члени виконкому вислухали думку кожного з них.
«Розумію наскільки важливий цей маршрут для жителів села Бабин, адже іншої альтернативи ми на даний час не маємо, разом з тим підтримую позицію наших хлопців, захисників України, що така поведінка неприйнятна, оскільки це представник сфери послуг, він має поважати своїх пасажирів, особливо тих людей, яким завдячуємо мирним небом і можливістю працювати на своїй землі. Будемо вирішувати це питання», – сказав Володимир Ящук.
Враховуючи думку й позицію учасників АТО/ООС члени виконавчого комітету не підтримали кандидатуру переможця конкурсу.
Наступним розглядалось питання «Про виконання бюджету Іллінецької міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року». Інформувала з цього питання начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська. Члени виконкому схвалили проєкт рішення про виконання бюджету з подальшим затвердженням на сесії міської ради.
Було заслухано звіти керівників про виконання фінансового плану комунальних підприємств міської ради за 9 місяців 2021 року. Звітували – головний лікар КНП «Іллінецька міська лікарня» Масленчук М.М., головний лікар КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Бабушок, директор комунального підприємства «Добробут» Гетьман Д.В., начальник комунального підприємства «Іллінціводоканал» Томащук Ю.М., директор КП «Трудовий архів» Клименко Л.Ф., редактор КП «Іллінецька організація радіомовлення» Момот Р.Д., директор Комунального підприємства «Архітектурно-будівельне бюро» Кучківська Н.Є.
Члени виконавчого комітету погодили внесення змін до фінансових планів КНП «Іллінецька міська лікарня» міської ради, КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради, КП «Добробут» міської ради, КП «Іллінціводоканал» міської ради.
Відповідно до звернень юридичних та фізичних осіб було розглянуто питання стосовно зрізу дерев, подовжено термін розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, надано дозвіл на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення.
Утворено робочу групу в складі 15 осіб для підготовки завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Іллінецької міської територіальної громади.
Інформував з цих питань начальник управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Юрій Роїк.
Як зазначила у своєму виступі начальник відділу кадрової та юридичної роботи апарату виконавчого комітету міської ради Ірина Масненька виявлено ряд адміністративних правопорушень громадянами щодо несвоєчасної реєстрації власного місця проживання та проживання їх неповнолітніх дітей. Члени виконкому погодили накладення адміністративного стягнення на порушників та ухвалили ряд рішень за підсумками засідання комісії із захисту прав дитини при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради.
Загалом на засіданні виконавчого комітету було опрацьовано понад 30 питань. Пройшло воно в конструктивній робочій атмосфері.
Leave a reply