Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів про встановлення місцевих податків та зборів на території Іллінецької міської територіальної громади

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів про встановлення місцевих податків та зборів на території Іллінецької міської територіальної громади

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій щодо проєктів рішень, на веб-сайті Іллінецької міської ради за посиланняям – https://www.illintsi.org.ua/ розміщено:

1. Проєкт рішення  «Про встановлення податку на майно на території Іллінецької міської територіальної громади».

2. Проєкт рішення  «Про встановлення єдиного податку  для першої та другої  груп платників єдиного податку на території Іллінецької міської  територіальної громади».

Проєкти рішень підготовлено відповідно до Конституції України, Податкового кодексу України, закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

З повним текстом проєктів рішень та аналізом регуляторного впливу кожного проєкту рішення можна ознайомитись на офіційному сайті Іллінецької міської ради за посиланням – https://www.illintsi.org.ua/ – у рубриці –  «Більше» – «Регуляторна діяльність» – «Проекти регуляторних актів» та «Аналіз регуляторного впливу проектів регуляторних актів» та у рубриці «Новини».

Розробником проєктів рішень є Фінансове управління  Іллінецької міської ради.

Зауваження та пропозиції до проєктів регуляторних актів подаються юридичними та фізичними особами, їх об’єднаннями з 14.04.2021 року по 14.05.2021 року включно:

– у письмовому вигляді з 8:00 до 17:00 (перерва з 12-00 до 12-45 );

– особисто;

– на поштову адресу: 22700, м. Іллінці, вул. Соборна, 19;

– на електронну адресу: ill_m_rada@ukr.net.

Консультації щодо обговорюваних питань за тел.: 2-18-21.

Leave a reply