Повідомлення про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради

Повідомлення про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради

Відповідно до п. 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення    житлових   умов   і   надання  їм  жилих приміщень в Українській РСР затверджених Постановою  ради міністрів Української РСР і Української республіканської  ради професійних спілок від 11.12.1984 року №470  виконавчий комітет Іллінецької міської ради  в період з 01.10.2021  по 31.12.2021 проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради, з метою перевірки їх облікових даних.

Виконавчий комітет Іллінецької міської ради звертається до усіх громадян, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради з вимогою поновити  відповідні документи та сприяти чіткому та  прозорому обліку громадян які потребують поліпшення житлових умов.

 Для перереєстрації необхідно надати наступні документи:

 1. Довідки про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена сім’ї. (Видається органом реєстрації за формою встановленою в Додатку 13 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 року №207).
 2. Довідки про те, чи перебувають члени сім’ї на квартирному обліку за місцем роботи;
 3. Копії паспортів осіб, що перебувають на квартирному обліку.
 4. Акт обстеження житлових умов.
 5. Копії свідоцтв про одруження (народження дітей) та інших документів, які засвідчують зміни у складі сім’ї.
 6. Копії технічних документів (технічний паспорт) та копії документів, що підтверджують право власності на житло (свідоцтво про право власності).
 7. Копії договорів найму житла між власником і наймачем (за наявності).
 8. Інформація з Держаного реєстру щодо наявності в осіб, що перебувають на квартирному обліку житлової нерухомості.
 9. Копії документів, які підтверджують право на пільги ( за наявності).

Документи необхідно подати  до  31.12.2021  до виконавчого комітету Іллінецької міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Соборна, 19, місто Іллінці Вінницького району Вінницької області.

Leave a reply