Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території з уточненням генерального плану, земельної ділянки обмеженої вулицями Незалежності, Івана Гонти, Садова в м. Іллінці Вінницької області для розташування об'єктів громадського призначення»

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території з уточненням генерального плану, земельної ділянки обмеженої вулицями Незалежності, Івана Гонти, Садова в м. Іллінці Вінницької області для розташування об'єктів громадського призначення»

1. Інформація про мету , склад та зміст містобудівної документації.

Детальний план території з уточненням генерального плану, земельної ділянки обмеженої вулицями Незалежності, Івана Гонти, Садова в м. Іллінці Вінницької області для розташування об’єктів громадського призначення ( магазин), виконаний за результатами містобудівного моніторингу та необхідності розташування магазину в даній частині міста метою уточнення земельної ділянки , планувальної структури і функціонального призначення території , просторової композиції, обґрунтування необхідності зміни цільового призначення земельної ділянки, визначення параметрів забудови, уточнення містобудівних умов та обмежень в існуючому генеральному плані міста , який був розроблений інститутом «Діпромісто» м. Київ та затверджений Іллінецькою міською радою 20 сесією 8 скликання №374 від 29 вересня 2017 року.

План Зонування території був розроблений Науково-виробничим приватним підприємством « АНКОР» та затверджений Іллінецькою міською радою 34 сесією 8 скликання №656 від 18.07.2018 року.

Проектом детального плану території розглядається земельна ділянка орієнтовною площею 7,61 га. га, яка обмежена вулицями Незалежності, Івана Гонти, Садова та Устима Кармелюка. Детальний план території виконаний ТОВ «АПЛАН» на підставі вихідних даних:

– Рішення Іллінецької міської ради 62 сесії 8 скликання № 1386 від 28.07.2020 р. та рішення Іллінецької міської ради 11 сесії 8 скликання № 298 від 15.04.2021 року (Про внесення змін до до рішення Іллінецької міської ради 62 сесії 8 скликання № 1386 від 28.07.2020 р.);

– Завдання на розроблення детального плану території;

– Фрагмент Генерального плану міста Іллінці та фрагмент Зонінга міста Іллінці;

– Інформація про державну реєстрацію іншого речового права , вид (право оренди Ділянки), форма власності ( комунальна).

– В містобудівній документації враховані вимоги Закону України «Про регулювання містобудівної документації», Закону України «Про архітектурну діяльність», Земельного кодексу України, ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН В.2.3-5-2018 «Вулиці та дороги населених пунктів», ДСП №173-96 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів» зі змінами та доповненнями.

Об’єм і склад проекту відповідає будівельним нормам ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території». До складу проекту входять текстові матеріали (Пояснювальна записка-Том 1) та графічні (Графічна частина – ТОМ-2). Склад графічної частини: 1. Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту. 2. Опорний план. План існуючого використання території. Схема існуючих планувальних обмежень. 3. Проектний план. Схема проектних планувальних обмежень. Схема організації руху транспорту і пішоходів. 4. Схема інженерної підготовки території та вертикального планування.. Схема інженерних мереж та споруд. Поперечні профілі вулиці.

2. Основні техніко-економічні показники:

  1. Територія для розгляду в межах ДПТ – 7,61га;
  2. Площа земельної ділянки( уточнена) – 940 м2;
  3. Площа забудови( загальна) – 245,00 м2;
  4. Площа забудови магазину – 231,25 м2 ;
  5. Будівельний об’єм магазину – 1527,00 м3 ;
  6. Щільність забудови – 26,06 %

3. Відомості про замовника детального плану території.

Замовником Детального плану території виступає Іллінецька міська рада.. Платником детального плану території являється фізична особа Д. В. Остапишин.

4. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території.

З матеріалами Детального плану території з уточненням генерального плану, земельної ділянки обмеженої вулицями Незалежності, Івана Гонти, Садова в м. Іллінці Вінницької області для розташування об’єктів громадського призначення можна ознайомитися в приміщенні Іллінецької міської ради (Управління ЖКГ, містобудування та архітектури).

5. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.

Триватиме процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості вище вказаного Детального плану території у відповідності до постанови Кабміну №555 від 25.05.2011 року.

6. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів

Презентація проекту Детального плану території з уточненням генерального плану, земельної ділянки обмеженої вулицями Незалежності, Івана Гонти, Садова в м. Іллінці Вінницької області для розташування об’єктів громадського призначення . відбудеться 20 липня 2021 р. в приміщенні Іллінецької міської ради (актова зала).

Виконавчий комітет Іллінецької міської ради .

Leave a reply