Працівники Іллінецької міської ради долучились до всеукраїнської акції "Створюємо ліси разом"

Працівники Іллінецької міської ради долучились до всеукраїнської акції "Створюємо ліси разом"
Сьогодні Іллінецький міський голова Володимир Ящук та працівники Іллінецької міської ради разом з лісівниками ДП “Іллінецький райагроліс” долучились до всеукраїнської акції “Створюємо ліси разом”, котра проходить у рамках реалізації ініціативи Президента України “Зелена країна”.
7 червня Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі «Україна-30. Екологія» підписав Указ «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів». Документ з 2021 року започаткував на всеукраїнському рівні ініціативу масштабного заліснення України – «Зелена країна».
Сьогодні ліси вкривають лише 15,9% території України при оптимальному показнику лісистості у 20%. У рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки буде висаджено 1 мільярд нових дерев, за 10 років – площа лісів збільшиться на 1 мільйон гектарів.
Усі разом садили однорічні дубки. Директор ДП “Іллінецький райагроліс” Вячеслав Криса провів невеликий інструктаж для працівників органів місцевого самоврядування, розповів як правильно садити саджанці, щоб деревцята прижились.
Як відомо дуби — одні з найдовговічніших рослин, деякі з них доживають до двох тисяч років, а столітні дуби трапляються досить часто. То ж кожен, хто в цей день попрацював, зробив свій внесок у збереження довкілля та озеленення рідного краю.
Відслідкувати хід висадки лісу по регіонах можна на спеціально створеному сайті https://zelenakraina.gov.ua/
Будь-хто може долучитися до масштабної еко-ініціативи і висадити ліс. Для цього на zelenakraina.gov.ua потрібно заповнити форму реєстрації на участь в акції “Створюємо ліси разом”. Під час висадки лісівники безкоштовно нададуть садивний матеріал і проведуть майстер-класи по садінню лісу.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Leave a reply