Працівники районного суду приймали вітання з Днем юриста

Щороку 8 жовтня юристи в Україні відзначають своє професійне свято – День юриста. Напередодні свята заступник міського голови Людмила Трохимець від імені міського голови та депутатів міської ради привітала суддів та працівників апарату районного суду.

“Для сучасного українського суспільства Ваша професія надзвичайно важлива, адже у цей час на правничу спільноту покладаються надії та завдання утвердження принципу верховенства права, приведення українського законодавства до рівня європейських стандартів, посилення правових гарантій захисту громадян і підвищення правової культури українців, – звернулась до присутніх Людмила Михайлівна. –   Захищати права людини – це не спеціальність і не диплом, а покликання. Тож нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою людей, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод. Щиро зичу вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності”.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня юриста, Людмила Трохимець вручила Подяки міського голови Леоніду Дачевському, судді Іддінецького районного суду у відставці, та Інні Мурзак, консультанту суду (по роботі з персоналом).

Leave a reply