Працівники сектору поліцейської діяльності №1 посилено працюють на автошляхах громади щодо попередження дорожньо-транспортних пригод

Працівники сектору поліцейської діяльності №1 посилено працюють на автошляхах громади щодо попередження дорожньо-транспортних пригод
Працівники сектору поліцейської діяльності №1 відділу поліції №5 Вінницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області посилено працюють на автошляхах Іллінецької міської територіальної громади для профілактики дорожньо-транспортного травматизму та стабілізації стану аварійності.
Під час проведення місячника безпеки дорожнього руху поліцейські здійснюють профілактичні відпрацювання на території обслуговування, слідкують за дотриманням Правил дорожнього руху та посилено патрулюють в місцях концентрації ДТП та на аварійних ділянках.
Закликаємо усіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватися ПДР:
-не перевищуйте швидкість;
-не сідайте за кермо у стані сп’яніння;
-не створюйте аварійні ситуації, не робіть різких маневрів;
-виконуйте обгін і випередження у дозволених місцях;
-не користуйтеся телефоном під час руху;
-пристібайтеся пасками безпеки та користуйтеся мотошоломами.
Шановні учасники дорожнього руху! Пам’ятайте, від дотримання усіх Правил безпеки дорожнього руху. Від рівня вашої відповідальності залежить людське життя, адже дорога не пробачає помилок.
Leave a reply