Представники нашої громади взяли участь в обласній Академії управлінської майстерності

З 1 по 3 листопада Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації проводив обласну Академію управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування Вінниччини на тему: «Творимо майбутнє, воно в наших руках». Від Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади участь у її роботі взяв заступник президента Союзу старшокласників Іллінеччини «Лідер» Денис Ткач, учень 10 класу Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та Людмила Ткаченко, методист Центру дитячої та юнацької творчості.
Триденна програма була насиченою та різноманітною. Розпочалась Академія з пленарної частини у залі засідань Департаменту освіти і науки. Привітала учасників заходу Тетяна Лісогурська, заступник начальника управління загальної середньої, дошкільної та виховної роботи – начальник відділу інклюзивної, спеціальної освіти та виховної роботи. Потім старшокласники звітували про роботу за національно-патріотичним, екологічним напрямками та з інклюзивного навчання.
Першого дня практична частина відбувалась у Вінницькому обласному центрі технічної творчості учнівської молоді, де проходив тренінг «Бути лідером це …». Цікавою та змістовною була екскурсія до Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації, котру провів Микола Кобися.
Наступного дня всіх учасників гостино прийняла Вінницька академія неперервної освіти, на базі якої проходило обговорення питань децентралізації, її переваг та недоліків. Також учасники навчань ознайомились з реалізацією Закону України про запобігання та протидію домашньому насильству. Згуртувала всіх старшокласників робота прес-центру Академія управлінської майстерності.
Третій день розпочався у Вінницькій академії неперервної освіти з лекції про інтелектуальну власність (авторське право) та лідерство в публічній сфері.
Завершили роботу врученням сертифікатів, обговоренням зони росту, перспективи роботи Академії.
Leave a reply