Прекрасний світ мистецтва

                                            Для того, щоб людина могла сприймати красу, вона повинна   сама навчитися її творити

                                                                                                В.А.Сухомлинський

Діти в шкільному театрі привчаються розуміти прекрасне і творити його власними руками. Ця робота надає дітям можливості реалізувати свої творчі здібності, адже театру потрібні талановиті актори і співаки, гримери і костюмери, декоратори, навіть знавці музики та комп’ютерної справи.

Театр – це світ мистецтва, який  духовно збагачує людину, допомагає глибше пізнати красу  навколишнього світу. А шкільний театр – це дивовижний світ, в якому всі діти талановиті та неповторні.

Не перший рік славиться Іллінецький НВК  «ЗОШ І – ІІІ ступенів – гімназія №2» своїми  постановками на сцені театру в рідному місті. Привернути учнів до театрального мистецтва, розвивати в них особистість,  індивідуальність, креативність, її духовно-естетичні якості –  саме з цією метою в закладі створено шкільну театральну студію «Містерія», незмінним керівником якої є бібліотекар школи Колос Олена Андріївна.

Ось і цьогоріч, 4 квітня 2018 року, в Будинку культури театральна студія «Містерія» подарувала глядачам приємну зустріч з героями п’єси М. Старицького «Утоплена або русалчина ніч».

Актори –  учні 9-х, 10 – х та 11-го класів зуміли передати   характери героїв твору, їх ліризм та самобутність. Гра учня 9 – Б класу Пустовіта Ярослава та учениці 10 –А класу Крикун Ольги мала неабиякий успіх серед глядачів. Юні актори    щиро та переконливо зіграли головних героїв п’єси – закоханих Левка та Ганну.

Справжнім відкриттям для театралів став іскрометний акторський талант учительки математики Орел Тетяни Зіновіївни. Її героїня Горпина разом з писарем у виконанні неповторного самодіяльного актора Пославського Владислава Анатолійовича, учителя фізичної культури, стали справжньою родзинкою дійства.

Бурхливими оплесками зустрічали та проводжали зі сцени заступника з господарської частини Ткачука Юрія Миколайовича та учителя захисту  Вітчизни Матюху Анатолія Валентиновича, які зіграли Каленика та сільського голову з особливим українським гумором.

Увесь час дійство супроводжувалось хореографічними композиціями у виконанні учнів гімназії.

Будемо сподіватися, що й надалі  театральна студія «Містерія» буде радувати своїх шанувальників новими, не менш цікавими прем’єрами, які приноситимуть естетичне та моральне задоволення як акторам, так і відвідувачам.

Leave a reply