Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль про обмеження «жовтого» рівня епіднебезпеки

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль про обмеження «жовтого» рівня епіднебезпеки
Від завтра в усіх регіонах країни запроваджується «жовтий» рівень епіднебезпеки. Починає діяти вимога, аби 80% персоналу закладу освіти були вакциновані принаймні однією дозою — тоді цей заклад продовжуватиме свою роботу.
 
️«Там, де працівники все ще не вакцинувались, навчання відбуватиметься дистанційно. Також сьогодні Уряд підтримав рішення, згідно з яким дитячі садочки, спеціальні заклади й молодші класи будуть працювати очно як у «жовтій», так і «червоній» зонах», – зазначає Денис Шмигаль.
 
Згідно з карантинною постановою, від завтра також запроваджуються додаткові обмеження в роботі громадських закладів. Бізнесу пропонується два варіанти роботи:
 
Працювати без додаткових обмежень, але для цього 80% персоналу та всі відвідувачі повинні мати «жовтий» ковід-сертифікат, що засвідчує отримання однієї дози вакцини, негативний ПЛР-тест або довідку про одужання. Бізнес має самостійно перевіряти наявність цих документів.
 
Другий варіант – працювати з усіма додатковими обмеженнями «жовтої» зони й не перевіряти відповідні документи про вакцинацію.
 
«Вибір залишається за підприємцями, і ми впевнені в їхній відповідальній позиції», – зауважив Денис Шмигаль.
Leave a reply