Презентовано карту пріоритетів освітньої галузі на 2020 рік

Управління освіти міської ради презентувало Карту пріоритетів на 2020 рік, щоб спільно з керівництвом міської об’єднаної територіальної громади вибудувати стратегію розвитку освітньої галузі.
«Ті демографічні виклики, які ми маємо сьогодні спонукають нас орієнтуватися на реалії сьогодення та розглядати питання щодо оптимізації мережі закладів освіти, – зауважив у ході зустрічі з освітянами міський голова Володимир Ящук. – Сьогодні із загального бюджету об’єднаної громади на галузь освіти спрямовується майже 50% відсотків коштів. Чи дає це нам можливість забезпечити якість навчання у кожному навчальному закладі? Як показують результати державної підсумкової атестації та ЗНО – ні. Бо які знання може отримати дитина у школі, де з 9 класів є тільки два повних класи, а в інших діти навчаються за індивідуальною програмою. Саме тому незмінним пріоритетом залишається забезпечення рівного доступу до якісної освіти усім дітям. Ми маємо в першу чергу вкладати кошти в матеріально-технічне та дидактичне забезпечення опорних навчальних закладів, шкіл і садочків, де є достатня кількість дітей та надаються якісні освітні послуги. У цьому році будуть продовжені роботи по Іллінецькому навчально-виховному комплексу «Іллінецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2». Шукатимемо можливості отримати гранти для будівництва спортзалів в Іллінецькій загальноосвітній школі №1 та Жаданівській школі, модернізації харчоблоків в опорних школах. Серед пріоритетів на 2020 рік – капітальний ремонт даху та утеплення приміщення дитячого садка №6 «Струмочок», адже всі міські дошкільні установи вже утеплено. Необхідно придбати ще один шкільний автобус для підвозу учнів до опорних шкіл».
Володимир Миколайович дав доручення управлінню освіти міської ради детально вивчити питання щодо створення навчально-виховних комплексів – школа-сад, провести аналіз кадрового забезпечення закладів освіти Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, розробити проект реконструкції площі на території Іллінецької НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- гімназія №2». Було обговорено питання розвитку в громаді фізичної культури та спорту, організації позашкільної роботи. Торкнулися під час зустрічі й питань фінансування освітньої галузі, забезпечення паливом тих навчальних закладів, які опалюються дровами, придбання ще одного шкільного автобуса.

Leave a reply