Про роботу відділу містобудування та архітектури Іллінецької міської ради за 9 місяців 2018 року

Звітував на оперативній нараді за участі  заступників міського голови, в.о. старост, начальників  управлінь та відділів, працівників апарату міської ради, керівників комунальних підприємств міської ради  начальник відділу містобудування та архітектури – головний архітектор Іллінецької ОТГ Юрій Роїк.

Зокрема Юрій Петрович розповів, що роботу відділу спрямовано на реалізацію рішень генеральних планів, координацію діяльності суб’єктів містобудування об’єднаної територіальної громади щодо розвитку території та забудови населених пунктів, забезпечення додержання державних будівельних норм, правил і стандартів, розвитку індивідуального житлового будівництва відповідно до вимог містобудівного законодавства, зокрема Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Відповідно до визначених завдань, відділом містобудування та архітектури Іллінецької міської ради за 9 місяців поточного року виготовлено 63 будівельні паспорти забудови земельних ділянок, видано 11 містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок та 10 висновків про наявні обмеження та сервітути щодо використання земельних ділянок.

У плані реалізації рішень генерального плану міста, передбачено ряд першочергових заходів, а саме завершення робіт з розроблення проекту землеустрою щодо встановлення нової межі міста Іллінці, 18.07.2018 року затверджено план зонування території міста (рішення № 658 34 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 18.07.2018 р).

Укладено договори на розроблення генеральних планів на три населені пункти Якубівського старостинського округу.

Заплановано виготовлення топографо-картографічної підоснови всієї території об’єднаної територіальної громади.

Розроблено детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,1 га у м.Іллінці для будівництва автозаправоного комплексу в смузі автодороги Р-33 Вінниця-Турбів-Гайсин-Велика Михайлівка. Розробляється детальний план території  орієнтовною площею 0,5 га, для будівництва храму «Спомин чуда Архистратига Михаїла в місті Хонах» у селі Красненьке.

Крім того, відділ у своїй діяльності забезпечує виконання повноважень у сфері житлово-комунального господарства, утримання та розвиток об’єктів інфраструктури, транспорту та дорожнього господарства, енергозбереження та енергоефективності. В 2018 році проведено будівництво та капітальні ремонти автодоріг по вулиці Ватутіна – 6578 м², на суму близько 3 млн.грн., вулиці В.Голицька – 3540 м², на суму 1462 тис.грн, вулиці Світла – 2542 м², на суму 1222 тис.грн, вулиці Слов’янська – 1294 м², на суму 579 тис.грн, вулиці Карбишева – 1500 м², на суму 750 тис.грн, вулиці Жовтнева с.Тягун – 0,4 км, на суму 750 тис.грн, у селі Володимирівка – 0,5 км, на суму 172,9 тис.грн. Відремонтовано тротуари з укладенням тротуарною плиткою на вул.Європейська – 785 м²,  553,64 тис.грн, вул.Польова – 308 м², 230,138 тис.грн, вул. Соборна – 778 м², 723,944 тис.грн.

Перший заступник міського голови розповів про нараду, яку провів  голова облдержадміністрації  Валерій Коровій з очільниками райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення, керівниками об’єднаних територіальних громад  з питань підсумків проведення зовнішнього незалежного оцінювання за 2018 рік; виконання обласного бюджету 2018 року та пріоритетні напрямки формування обласного бюджету на 2019 рік; щодо нового порядку призначення житлових субсидій для населення; Україна: між Томосом і автокефалією. Відбувалась вона на базі Сосонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, котру було здано в експлуатацію в цьому році відповідно до всіх вимог Концепції Нової української школи. Учасники наради мали змогу оглянути приміщення та ознайомитись із організацією навчально-виховного процесу Сосонської СЗШ І-ІІІ ступенів. Олег Вікторович акцентував увагу присутніх на тих завданнях, які було поставлено головою обласної державної адміністрації.

Також на нараді було обговорено питання щодо підготовки проекту бюджету та Програми економічного й соціального розвитку міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

 

 

Leave a reply