Про розвиток і надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг Іллінецької міської ради

Про розвиток і надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг Іллінецької міської ради

З початку роботи Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) Іллінецької міської ради, з 9 лютого 2021 року, було надано близько 10 тис. послуг. Про це повідомив начальник відділу ЦНАП Іллінецької міської ради Євген Шмигора під час щотижневої оперативної наради  під головуванням міського голови Володимира Ящука.

За словами Євгена Петровича, однією з актуальних проблем при формуванні громадського суспільства є потреба в розвитку та підтримці довіри громадян до органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. Складовою частиною цього напряму є своєчасне, повне і якісне надання адміністративних послуг населенню.

«Системі надання адміністративних послуг притаманний ряд особливостей об’єктивного і суб’єктивного характеру, а саме:

  • частина органів, які надають адміністративні послуги, розміщені в різних приміщеннях;
  • необхідність звернення до декількох органів влади для отримання адміністративної послуги вимагає від одержувача послуг здійснення цілої низки погоджувальних дій, що збільшує термін отримання адміністративної послуги та  створює  окремі незручності;
  • наявність різноманітних баз даних органів влади та інших відомств, не пов’язаних між собою, та необхідність збору одержувачем послуг підтверджуючої інформації з різних організацій для отримання кінцевого результату», – сказав Євген Шмигора.

Також він наголосив, що на даний час у ЦНАП Іллінецької міської ради надається 132 послуги. Є тут працівники  з реєстрації місця проживання, державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, працівники, що надають послуги соціального характеру, у яких найбільше навантаження, але із створенням віддалених робочих місць з прийому документів у старостинських округах нашої громади навантаження частково зменшилось, також адміністраторами ЦНАП надаються послуги держгеокадастру.

У ЦНАП Іллінецької міської ради для зручності клієнтів надаються супутні послуги – безкоштовні ксерокопії документів. Найближчим часом планується встановити термінал «ОщадБанку» для здійснення оплати адміністративного збору у ЦНАП.

Отримати інформацію про центр надання адміністративних послуг, послуги які надаються та перелік документів для отримання адміністративних послуг можна у розділі «ЦНАП» на сайті Іллінецької міської ради.

Leave a reply