Про ситуацію з захворюваністю на COVID-19 та вакцинацією серед жителів Іллінецької міської територіальної громади

Про ситуацію з захворюваністю на COVID-19 та вакцинацією серед жителів Іллінецької міської територіальної громади
Про ситуацію з захворюваністю на COVID-19 та вакцинацією серед жителів Іллінецької міської територіальної громади розповів головний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександр Бабушок.
Олександр Бабушок сказав, що за останній місяць спостерігається збільшення кількості випадків захворюваності на ГРВІ, у т.ч. захворюваності на гостру респіраторну коронавірусну хворобу серд жителів громади.
За минулий тиждень, з 12 по 19 вересня, відібрано 35 ПЛР зразків та 79 швидких тестів (всього 114), з яких коронавірус підтверджено у 36 осіб, серед них 14 дітей. З початку місяця виявлено 55 випадків, з яких 18 – у дітей.
За словами головного лікаря комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради, з початку вакцинальної кампанії у Центрі вакцинації населення, пунктах щеплення амбулаторій загальної практики сімейної медицини провакциновано понад 17 тис. жителів Іллінецької міської територіальної громади, з них провкциновано ІІ дозою – понад 12 тис. осіб.
Олександр Миколайович також наголосив, що І бустерну дозу вакцини вже отримали 2300 іллінчан та додав, що ІІ бустерна доза рекомендована щонайменше через чотири місяці від першої бустерної дози. Для наступних груп населення:
– особи віком понад 60 років;
– особи, які проживають у закладах догляду за літніми людьми, та особи з інвалідністю;
особи з iмуносупресією;
особи віком 18-59 років з медичними станами, які підвищують ризик тяжкого перебігу COVID-19 (перелік наведений у Таблиці до Позиції);
– особи віком 18-59 років із значними або складними потребами в галузі охорони здоров’я, або численними супутніми захворюваннями, які підвищують ризик важкого COVlD- 19.
За останній тиждень ІІ бустерну дозу отримали 24 жителі громади.
Зробити щеплення від коронавірусної хвороби можна у пунктах щеплення, що розміщені в кожній амбулаторії загальної практики сімейної медицини (Іллінецькій, Бабинській, Борисівській, Жорницькій, Сороцькій).
Графік роботи:
Іллінецька абулаторія ЗПСМ – робочі дні 08:00-18:00, вихідні та святкові дні 09:00-14:00;
– Інші (сільські) амбулаторії ЗПСМ – робочі дні 08:00-15:00.
Олександр Бабушок відзначив, що з 1 вересня 2022 року у медичні заклади повертається «масковий» режим, як для медичних працівників, так і для відвідувачів.
Шановні жителі громади, бережіть себе і своїх рідних!
Leave a reply