Про утворення комендатур на території Вінницької області

Про утворення комендатур на території Вінницької області

Відповідно до п.6 ст. 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року №1455 «Про затвердження Порядку встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан», з метою забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, в адміністративних межах Вінницької області призначено комендатури.

Комендантом Вінницької області та міста Вінниця призначено начальника Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку Вадима Москальця.

Комендантом Вінницького району призначено начальника Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Романа Потерлевича.

В Іллінецькій територіальній громаді помічником коменданта Вінницького району призначено начальника 1 відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майора Романа Гончарука.

Нагадуємо, що з 22:00 до 07:00 діє комендантська година.

У цей час пересуватися містом та населеними пунктами громади можуть винятково ті, хто має спецперепустки.

Під час комендантської години вийти з домівок можна у разі оголошення повітряної тривоги, щоб прослідувати у найближче укриття.

Leave a reply