Про завдання й плани на 2020 рік йшла мова на оперативній нараді у міського голови

Сьогодні Іллінецький міський голова Володимир Ящук провів щотижневу оперативну нараду за участі секретаря міської ради, заступників міського голови, в.о. старост, начальників управлінь та відділів, працівників апарату міської ради, керівників комунальних закладів та підприємств Іллінецької міської ради. З інформацією про заходи, які відбулись у місті та сільських закладах культури до новорічно-різдвяних свят виступила начальник управління культури міської ради Юлія Весна. Вона представила учасникам наради фотозвіт про проведену роботу.
Міський голова проаналізував поточний стан справ та окреслив коло основних завдань на цей рік, зокрема – пошук додаткових джерел надходжень до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, забезпечення стабільної роботи закладів соціальної сфери та комунальних підприємств міської ради, своєчасна виплата заробітної плати, ремонт доріг та будівництво тротуарів, проведення капітальних ремонтів об’єктів, визначених у Програмі соціально-економічного розвитку Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, організація традиційних фестивалів і культурних заходів та реалізація нових культурних проектів.
Як зауважив Володимир Миколайович, важливим напрямком залишається робота з покращення екологічної ситуації у громаді та зменшення забруднення навколишнього середовища, запровадження повного закритого циклу поводження з ТПВ. Мова йде про спалювання на базі сміттєсортувального комплексу ТПВ, які не підлягають подальшій переробці, що сприятиме зменшенню нагромадження сміття на міському полігоні.
Міський голова дав відповідні доручення начальникам управлінь, відділів міської ради та керівникам комунальних підприємств за напрямками роботи.
По завершенню наради заступники міського голови, в.о.старост, керівники управлінь та відділів міської ради, інженерно-технічні працівники комунального підприємства «Добробут» побували на сміттєсортувальному комплексі, де міський голова розповів про хід реалізації комплексного екологічного проекту та наступні його етапи.
Leave a reply