Про завершення 2018-2019 навчального року в закладах освіти Іллінецької міської об'єднаної територіальної громади  та проведення оздоровчої кампанії в літку 2019 року

Йшлось 27 травня на щопонеділковій  оперативній  нараді  у міського голови за участі секретаря міської ради, заступників міського голови, в.о. старост, начальників управлінь та відділів, працівників апарату міської ради, головного лікаря комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги», директора комунального закладу «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання» Іллінецької міської ради, керівників комунальних підприємств. 

Інформував з цього питання заступник начальника управління освіти  міської ради Олексій Юрійович Животівський. Зокрема Олексій Юрійович розповів, що протягом 2018 -2019 навчального року у закладах дошкільної освіти навчалися 836 вихованців, у закладах загальної середньої освіти – 2179 учнів.  Свідоцтва про базову середню освіту отримають 199 учнів, з них – 19 (претенденти) на свідоцтва з відзнакою. 97 учнів отримають документи про повну базову загальну середню освіту, з них 10 (претенденти) на нагородження золотою медаллю за підсумками навчання у 10, 11-х класах.

Учні 4-х класів з 14 по 17 травня складали державну підсумкову атестацію  з 2 предметів – математики та української мови. Державна підсумкова атестація учнів 9-х класів проходитиме з 3 червня по 10 червня з 3-х предметів: української мови (диктант), математики, 1 предмет за вибором. Державну підсумкову атестацію в формі зовнішнього незалежного оцінювання учнів 11-х класів пройшли 21 травня з математики (пункт тестування – ЗОШ №1, №2), 23 травня – з української мови (пункти тестування – ЗОШ №1, №2, коледж).

Зовнішнє незалежне оцінювання триватиме до 13 червня і завершується тестуванням з хімії. Результати ЗНО абітурієнти  отримають  22-23 червня.  Управління  освіти  міської  ради забезпечує  підвіз  учнів в м. Вінницю до пунктів тестування: 28.05 – англійська мова, 30.05 –фізика, 06.06 – біологія, 11.06 – географія. 04 червня історія України – пункти тестування (коледж, Іллінецький НВК).

Випускні вечори учнів 11-х класів пройдуть з 26 по 29 червня 2019 року.

Що стосується покращення матеріально-технічного забезпечення закладів освіти, то на проведення капітальних ремонтів у дошкільних навчальних закладах виділено 820 тис. грн, поточні ремонти – 343 тис. грн; у закладах загальної середньої освіти на капітальні ремонти виділено понад 2 млн. грн, поточні ремонти – 133 тис.грн. Закуплено комп’ютерну техніку для дитячих садків. Для Хрінівської філії та Жаданівської ЗОШ придбано 2 TV – панелі.

Також закуплено 8 демонстраційних TV – панелей, 8 принтерів з флешками та 6 ноутбуків  для облаштування новітнього освітнього простору учнів перших класів. Наступний етап – закупівля меблів та дидактичного матеріалу.  Частину коштів   для закупівлі комп’ютерного обладнання – 35%, меблів – 40%, дидактичного матеріалу – 25%, виділено з державного бюджету, понад 600 тис. грн. Інша частина – це кошти з бюджету об’єднаної  територіальної громади.

Особлива турбота – створення належних умов для здобуття освіти дітьми з особливими потребами. На інклюзивному навчанні перебуває 4 дітей: 1 дитина дошкільного віку та  3 діток, котрі навчаються в загальноосвітніх школах. Для дитини з особливими потребами в Іллінецькій ЗОШ №1 обладнано санвузол, в Тягунській ЗОШ I-II ступенів та Іллінецької ЗОШ №1 – ресурсні кімнати.

Заступник начальника управління освіти повідомив, що з 1 червня стартує літня кампанія з оздоровлення дітей дошкільного віку. У всіх дошкільних навчальних закладах створені належні умови для освітньої, виховної фізкультурно – оздоровчої роботи з дітьми:  змінений режим роботи закладів дошкільної освіти; складене орієнтовне перспективне меню на оздоровчий період; затверджені плани роботи з дітьми.

У загальноосвітніх навчальних закладах  проведено підготовку та організаційну роботу щодо відкриття літніх пришкільних таборів з денним перебуванням, у яких з 2 по 21 червня відпочиватимуть 800 дітей.  харчування яких передбачено  285 тис. грн.

50 дітей  пільгових категорій з 2 по 15 червня відпочиватимуть таборі «Маяк» Тиврівського району Вінницької область, вартість  1 путівки – 3150 грн. З бюджету об’єднаної територіальної громади на придбання путівок виділено 150 тис. грн.

Ще одним питанням, яке було розглянуто на нараді “Про хід підготовки та проведення звітно-виборних зборів у первинних ветеранських організаціях”, виступив з даного питання голова Іллінецької районної ради організації ветеранів України Павло Муренко. Павло Адамович розповів про роботу та завдання ветеранської організації, графік проведення звітно-виборних зборів у населених пунктах ОТГ та закликав в.о. старост взяти участь у їх проведенні.

 

Leave a reply