Про зміни  в законодавстві щодо призначення й нарахування житлових субсидій

Розповіла на оперативній нараді у  міського голови Володимира Ящука за участі заступників міського голови, секретаря міської ради, в.о. старост, начальників  управлінь та відділів, працівників апарату міської ради, керівників комунальних закладів та підприємств, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Бурдельна.

Також Лариса Бурдельна поінформувала учасників наради, що управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проводить  прийом заяв  на оплату частини суми невикористаної субсидії внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії за опалювальний період  2017-2018 років на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природнього газу та постачання й розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природнього газу або 150 кВт.г. електричної енергії.

Сума зекономленої субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, що підлягає поверненню до Державного бюджету, відповідно актів звірки розрахунків склала – 5682,4   млн. грн.

Загальна сума частини невикористаної субсидії, що підлягає монетизації  для проведення виплати субсидентам становить  –   1821,8   тис.грн, у тому числі: природній газ– опалення – 1812,1  млн. грн; електроопалення  – 9,7 тис.грн.

Право на отримання частини невикористаної суми субсидії з газо-або електропостачання для індивідуального опалення  у районі мають ­2922 родин, що становить майже 51 %. Із загальної кількості одержувачів на даний час  до управління звернулось  69 % заявників.

На завершення виступу Лариса Бурдельна подякувала міському голові та депутатам міської ради за підтримку й допомогу у питаннях, що стосуються матеріально-технічного забезпечення управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Інформація до виступу начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Лариси Бурдельної

Leave a reply