«Проліски Надії» знову розквітають

Уже вкотре у Іллінцях зібралися талановиті педагоги та їхні вихованці на міському фестивалі вчительської та учнівської творчості «Проліски надії», що відбувся 28 лютого 2020 року в міському Будинку культури.

У фестивалі брали участь творчі колективи вчителів та учнів Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №2», Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Жорнищенської, Жаданівської, Красненьківської загальноосвітніх шкіл, Лисогірської, Василівської, Хрінівської, Тягунської, Паріївської філій та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості.

Фестиваль «Проліски надії» відкриває чимало нових талановитих вихованців та творчих колективів. Під час фестивалю діти можуть проявити себе, виступаючи у різних художніх жанрах. Переможці міського етапу братимуть участь у зональному обласному етапі фестивалю, який відбудеться 16 березня 2020 року.

Бажаємо «Проліскам надії» рости і процвітати, примножувати таланти, плекати українську культуру і сяяти з року в рік все яскравіше.

Leave a reply