Прощавай наш табір!

15 червня 2018 року завершився організований відпочинок 744 учнів у 12 пришкільних таборах навчальних закладів.

Протягом чотирнадцяти днів творчі, активні педагоги дбали про те, щоб відпочинок у стінах рідної школи був для дітей цікавим, змістовним, веселим і корисним. Дні дружби, України, Європи, миру, українського віночка, туриста, здорового способу життя, природи, спорту, праці, іменинника, музики, талантів, танців, гумору, Нептуна – справили на дітей  незабутні враження.

В усіх пришкільних таборах проводились різноманітні ігри, спортивні змагання, естафети, конкурси, вікторини, свята, турніри, розваги, організовувались екскурсії, походи, виставки. Всі бажаючі займались в гуртках, де знаходили себе в художній самодіяльності, спорті,  творчій праці. Діти мали можливість відвідати музеї та пам’ятні місця Іллінеччини, а ще побували у містах Київ, Умань, Вінниця.

В останній день  у пришкільних таборах відбулися святкові концерти, розважальні заходи присвячені закриттю табірної зміни «Табір, прощавай!».

Директори таборів вручили грамоти вихованцям за активну участь у змаганнях та конкурсах, а також побажали гарного літнього відпочинку.

Leave a reply