Проведено семінар-навчання діловодів старостинських округів

13 березня 2018 року в міській раді проведено семінар – навчання  діловодів старостинських округів Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади. На семінарі  розглядалось питання «Про порядок державної реєстрації актів цивільного стану». Інформувала з цього питання начальник районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Світлана Бондар. Також Світлана Іванівна акцентувала увагу учасників наради на порядку надання повідомлень військовим комісаріатам про державну реєстрацію шлюбу призовників і військовозобов’язаних осіб  та про державну реєстрацію смерті й вилучення військово-облікових документів.

Про підготовку статистичних звітів та комп’ютеризацію цього процесу інформував учасників наради начальник відділу статистики в Іллінецькому районі Віктор Ярославський.

З  інформацією про ведення  документообігу у сфері державної  реєстрації виступила начальник відділу державної реєстрації міської ради Наталія Геновська. Наталія Іванівна детально розповіла порядок проведення державної реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання, а також порядок державної реєстрації права власності на житлові будинки, що закінчені будівництвом до та після  1992 року. Роз’яснено порядок наповнення реєстру територіальної громади. Також Наталія Іванівна звернула увагу на системні помилки, що допускають діловоди. Працівникам було роз’яснено, як правильно заповняти адресні картки форми 17; картку реєстрації особи форми 16; видавати виписки з погосподарської книги.

Підсумовуючи проведення семінару-навчання, заступник міського голови Людмила Трохимець наголосила на необхідності  впорядкування адресного господарства по всіх старостинських округах, оскільки виявлено  чимало невідповідностей в книгах, що ведуть старостати та в Державному реєстрі виборців, в реєстрі територіальної громади, в Державному реєстрі прав.

Leave a reply