Проводи юнаків на службу до лав Збройних Сил України

Сьогодні на Іллінеччині урочисто проводжали юнаків на строкову службу до лав Збройних Сил України. Захід під назвою «Гідний син своєї Батьківщини» зібрав у районному будинку культури – новобранців, батьків, родичів, друзів тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою, молодь, представників підприємств, організацій, установ міста.
Прийшли привітати юнаків з важливою подією у їхньому житті керівники району, Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, сільських рад, захисники України – воїни АТО та ООС.
Урочисті заходи розпочалися з перегляду фільму про сучасну українську армію, який викликав повагу, гордість та впевненість у завтрашньому дні. Присутні виконали Гімн України.
Щиро вітали новобранців голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, заступник міського голови Людмила Трохимець, які побажали юнакам міцного здоров’я, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.
«Ви є гідними синами України,- зазначила у своєму виступі заступник міського голови Людмила Трохимець, – адже розумієте наскільки важливо у такий непростий для нашої держави час мати військову професію, аби захистити рідну землю від ворога. Переконана, що ви вправно опануєте військові знання, успішно подолаєте всі труднощі ратної служби, а перебування в армії додасть вам впевненості, мужності, фізичного гарту».
Людмила Михайлівна вручила усім призовникам, жителям міської ОТГ, пам’ятні подарунки.
До молодого поповнення українського війська з напутніми словами звернулися голова громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій» Микола Стельмащук та його бойові побратими, які не зі слів знають, що означає вислів «з честю виконувати військовий обов’язок», побажали успіхів та наполегливості в освоєнні військової справи та зазначили, що відсьогодні вони приймають хлопців до свого братства.
Тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Іллінецького об’єднаного районного військового комісаріату, майор Володимир Свящук зазначив, що протягом 12-18 місяців служби (залежно від освіти) основним завданням призовників буде навчитися володіти зброєю та технікою. У зону проведення ООС нікого зі строковиків не направлятимуть.
Урочисту обіцянку з честю виконати свій військовий обов’язок від імені усіх призовників склав Максим Паламарчук. 
Святкового настрою присутнім додала концертна програма, яку підготували молоді таланти Іллінеччини.

 

Leave a reply