Приємні новорічні сюрпризи для дітлахів

Всі діти люблять новорічні та різдвяні свята  й  з нетерпінням чекають того дня, коли Дід Мороз принесе їм подарунки. І саме дорослі мають подбати про те, щоб ці святкові дні для кожної дитини були сповнені казкової чарівності та ніхто з дітлахів не залишився без подарунка чи приємного сюрпризу.

З такою гарною місією напередодні Різдва Христового у багатодітну родину Іщука Анатолія Михайловича та Іщук Наталії Олександрівни з м.Іллінці, в якій підростає 6 діток, завітали  Дід Мороз, Снігуронька разом із заступником  міського голови Людмилою Трохимець, начальником управління освіти міської ради Світланою Крот. Вони вручили родині подарунки, привітали дітлахів і дорослих з Новим роком і  Різдвом Христовим.

«Дуже приємно бувати у таких родинах, де панує любов, родинне тепло, затишок, злагода та взаєморозуміння. Такі сім’ї – це найбільше багатство нашої громади, адже дітки – це  радість та щастя. – Щиро вітаю вас з  новорічними та різдвяними святами. Бажаю міцного здоров’я, достатку, миру, діткам – успіхів у навчанні, батькам – усіх життєвих гараздів. Хай Господь оберігає вашу родину».

 

Leave a reply