Природнича акція «Допоможемо птахам»

Дошкільний вік  – сприятливий для  формування у дітей основ сприйняття світу. Адже вони дуже емоційні, чуйні та милосердні й сприймають природу як живий організм.

Іллінецький дошкільний навчальний заклад  № 4 «Малятко» працює за природничим напрямком. Вихователі дають дітям поглиблені знання про природу, здійснюють екологічне виховання малюків.  Протягом  року діти з цікавістю спостерігають за явищами природи, тваринним та рослинним світом, беруть участь у заходах зі  збереження  природи.  А нещодавно в дошкільному навчальному  закладі була проведена природнича акція «Допоможіть птахам». Її мета – допомогти пернатим пережити холодну зиму.

Готувались до неї всі:  діти, їх батьки, працівники дошкільного навчального закладу. Виготовляли годівнички, набували знань про зимуючих птахів, вивчали про них вірші, читали екологічні казки. Потім малюки та дорослі вийшли облаштовувати пташину їдальню. Діти відчували себе господарями цього заходу, один перед одним демонстрували майстерно зроблені з батьками годівнички, з допомогою дорослих розвішували їх на деревах. Малята насипали птахам різноманітну їжу.  Біля годівничок  поклали  ще й дрібні клаптики тканини, вату, пір’я – це для горобчиків, які все це віднесуть до своїх гніздечок  і  їм стане тепліше.    Тепер кожний день малюки поспішають до своїх   підопічних, підгодовують їх, оберігають.

Таке творче спілкування дітей з природою є дійовим методом екологічного виховання і розвиває кращі людські якості у малюків.

Leave a reply