Привіт, літо!!!

Літо в дошкільному закладі – це період розваг, ігор, цікавих вистав, відпочинку та праці на природі. Літо – найкращий період для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей.

У КЗ Іллінецький ДНЗ №2 «Пролісок» оздоровчий період розпочався із веселого театралізованого дійства до Дня захисту дітей «Пригоди Черепахи в країні У». Керівники музичні зі своїми вихованцями, подорожуючи разом із Черепахою Україною, продемонстрували найкращі музичні номери, які діти вивчили протягом навчального року.

Оздоровчий періоду у «Проліску» наповнений заходам, що проходять у рамках тематичних тижнів. Перший тиждень мав назву «Україна моя вишивана». Дітям провели екскурсію рідним містом «У нашому містечку, як у віночку», а середня група №2 (вихователь Пелипенко О.В.) показала драматизацію української народної казки «Солом’яний бичок». Кожен день був наповнений українськими казками, оповіданнями та народними іграми.

Другий тиждень оздоровчого періоду носить назву «Тиждень шляхетності». Середні групи закладу вже провели розвагу «Свято шляхетності», в інших вікових групах готують сюжетно – рольові ігри та театралізації, які вчать правилам культури поведінки й гарним манерам у товаристві.

Наступного тижня дітей чекає «Гра – чаклунка» із різноманітними розвагами, квестами та подорожами.

Кожного дня вихованці проводять більше часу на свіжому повітрі. Вони не тільки розважаються та відпочивають, а й допомагають дорослим збирати траву, доглядати квіти, лікарські рослини. Незабаром до закладу завітає обласний ляльковий театр «Золотий ключик». Його вистави завжди змістовні, естетично оформлені, з новими ляльками та декораціями приносять масу задоволення та позитивних емоцій дітям усіх вікових груп.

Leave a reply