Ветерану Другої світової війни Петру Степановичу Плахотнику - 90!

Сьогодні ветеран Другої світової  війни, голова Іллінецької районної організації інвалідів Другої світової війни та Збройних Сил України  Плахотник  Петро  Степанович  відзначає 90-літній ювілей.

Привітати з поважною датою ювіляра завітали заступник міського голови Людмила Трохимець та секретар міської ради Наталія Чигрин. Вручили іменникові квіти та подарунок, побажали ще довго залишатися в життєвому строю, мати міцне здоров’я, бути зігрітим теплом і турботою власної родини й надалі продовжувати активну громадську діяльність, адже протягом 16 років, як голова ветеранської організації, Петро Степанович опікується проблемами ветеранів, дбає, щоб про них не забували ні в свято, ні в будні.

Ветеран щиро радів гостям, був вдячний за  увагу й вітання. Він охоче розповідав про свій життєвий шлях, про підпільну діяльність у партизанському загоні,  про роки війни та ті непрості випробування, які випали на його долю, й  також бажав усім, хто завітав до нього на гостину, здоров’я, миру, довгих років життя.

Leave a reply