Привітали ветеранів з Днем людей похилого віку та Днем ветерана

Другий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана.

Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги.

З нагоди вшанування людей похилого віку та відзначення Дня ветерана 2 жовтня відбулися урочисті збори Іллінецької міської організації ветеранів. Привітати ветеранів зі святом завітали на урочистий захід: заступник міського голови Людмила Трохимець та заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко.

Керівники міста та району подякували ветеранам за вагомий внесок у розвиток нашої країни, багаторічну самовіддану працю, активну життєву позицію, доброту та мудрість. Побажали міцного здоров`я,  добра, благополуччя, достатку,  довгих і щасливих літ життя!

Активістам ветеранської організації за особистий внесок у розвиток ветеранського руху із захисту прав і соціальних пільг ветеранів було вручено подяки міської ради, районної державної адміністрації та районної ради.

Голова Іллінецької міської організації ветеранів Михайло Танасієнко від щирого серця привітав присутніх зі святами й від імені всіх ветеранів подякував  за увагу та турботу про людей похилого віку.

Leave a reply