90-річний ювілей відзначила ветеран Другої світової війни Борисовська Естер Вольківна

Ветеран війни та праці, єдина на сьогодні учасниця підпільно-партизанського руху в роки Другої світової війни у нашій громаді, Борисовська Естер Вольківна 31 серпня відзначала славний 90-літній ювілей.
Непростим було життя у цієї прекрасної жінки, на долю якої випало воєнне лихоліття та важкі роки відбудови рідної країни. Однак, незважаючи на все пережите, на поважні літа, котрі по краплині забирають здоров’я і сили, вона завжди красива, усміхнена, по-жіночому мудра і розсудлива. Спілкуватись з нею приємно та цікаво, бо душа її щира та сонячна, сповнена любові до людей та життя.
Привітати ювілярку з поважною датою на її життєвому календарі завітали секретар міської ради Наталія Чигрин, заступник Іллінецького міського голови Людмила Трохимець, начальник організаційно-юридичного відділу міської ради Оксана Тищик. Вручили іменинниці квіти та подарунок від міського голови Володимира Ящука, побажали міцного здоров’я, довгих років життя, шани й поваги від найближчих, найдорожчих людей, у злагоді й достатку зустріти 100-річний ювілей.
50 років Естер Вольківна пропрацювала у банківській системі. Користувалась беззаперечним авторитетом та повагою серед свої колег по роботі та жителів району. Тож у цей день приймала чимало вітань й від своїх колишніх колег.
Вона щиро раділа гостям, була вдячна за увагу й вітання та сердечно зичила кожному усіляких гараздів, миру й благополуччя.

Leave a reply