Привітали з ювілейним Днем народження Героя Соціалістичної Праці Марію Іванівну Коцюрубу

Привітали з ювілейним Днем народження Героя Соціалістичної Праці Марію Іванівну Коцюрубу

Сьогодні святкує ювілейний День народження велика трудівниця, світла, щира, товариська людина, великої душі й щедрого серця, Герой Соціалістичної Праці – Марія Іванівна Коцюруба. Майже 40 років нелегкого трудового стажу Марія Іванівна пропрацювала в сільському господарстві, понад 30 з яких дояркою – спершу колгоспу ім.Горького села Купчинці, згодом радгоспу Кам’яногірського цукрового комбінату. Завжди всю себе сповна віддавала роботі, важко працювала, досягаючи рекордних надоїв молока, за що неодноразово була удостоєна високих нагород. У 1988 році Указом Президії Верховної Ради СССР Марії Коцюрубі, як передовику агропромислового комплексу України, було присвоєно високе звання Героя Соціалістичної Праці.

Своєю невтомною працею, активною життєвою позицією Марія Іванівна здобула заслужений авторитет та визнання. Була обрана депутатом Верховної Ради УРСР. Можливо вона, проста сільська жінка, й  не так добре розумілась у політиці, але добре знала про проблеми простих людей та чим могла завжди допомагала. Неможливо порахувати скільки питань вирішила, скільком людям, колективам допомогла. Їй, Герою Соціалістичної Праці, депутатові Верховної Ради УРСР, не відмовляли у владних кабінетах.

Завжди на життєвому шляху надійною підтримкою, вірним другом, помічником є  її чоловік – Іван Антонович.  Разом з яким зростили 3 гарних дітей, виховали 4 онуків, дочекалися правнучка. «Моя родина, то найбільше багатство та щастя», – каже героїня.

Вже багато років Марія Іванівна – на заслуженому відпочинку. Та не знають спочинку її натруджені руки. Жінка знана майстриня у селі, районі з випікання короваїв. Раніше її високі, духмяні, смачні короваї були окрасою багатьох  районних та обласних заходів. Не одну молоду родину благословили на довге подружнє життя короваєм, котрий спекла Марія Коцюруба. Та роки й важка колгоспна праця дається взнаки, то ж магії випікання святого хліба сьогодні жінка навчає вже свою невістку Юлію, котра допомагає мамі-свекрусі у цій непростій справі. 

Зі славним ювілеєм привітав іменинницю Іллінецький міський голова Володимир Ящук.

«Ви та людина, яка заслуговує на найвищу шану й  повагу, – сказав у телефонній розмові Володимир Миколайович. – Бо завдяки Вам, тим високим показникам, яких Ви досягали у своїй нелегкій роботі, про Іллінеччину знала вся Україна. Ціную Вашу людяність, щирість, простоту, доброту, вклоняюсь Вашій праці. Від усієї душі зичу міцного здоров’я,  добра, благополуччя, турботи й любові від дорогих Вам людей. Живіть ще довго та щасливо, дорога імениннице, на радість рідним, близьким, знайомим та усім нам».

Квіти та подарунок від міської ради ювілярці вручила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Трохимець, привітала Марію Іванівну зі святом, побажала миру, добра, міцного здоров’я, довгих років життя, родинного затишку та  всіх життєвих гараздів.

Leave a reply