Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука до Дня міста

Дорога Іллінецька громадо! Шановні гості нашого міста!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста та 627-ї річниці від першої писемної згади про Іллінці!

Це особливий день для кожного іллінчанина, бо іменини рідного міста –  свято єднання. Саме в такі моменти наші серця переповнює любов та гордість за свою малу батьківщину. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив її  славетну історію, шанував та збагачував традиції, розбудовував рідний край.

Ми пишаємось досягненнями сьогодення. Іллінці стрімко змінюються, динамічно розвиваються, стають більш комфортними, сучасними, відкритими, цікавими, гостинними. Активно ведеться будівництво доріг, тротуарів, водогонів, вуличних мереж освітлення, дитячих та спортивних майданчиків. Ми  дбаємо про благоустрій, екологію та красу рідного міста, велику увагу приділяємо закладам освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, на ремонт і оснащення матеріально-технічної бази яких з міського бюджету виділяються значні кошти.

Безсумнівно рушієм цих позитивних змін, вагомих трудових та суспільних здобутків, є самовіддана праця та велика любов жителів до рідного міста.  Цю силу та енергію вливаєте в рідне місто ви, дорогі земляки – і ті, що народилися й виросли в Іллінцях, і ті, хто приїхав і залишився тут назавжди, і ті, хто, проживаючи далеко від рідного дому, цікавиться, допомагає, радіє нашим успіхам.

Дякую кожному з вас за всі добрі справи, задуми та починання, спрямовані на розбудову  Іллінців, покращення добробуту його жителів. Нехай наше місто, наш спільний дім, розвивається і квітне нашими прагненнями, працею, мріями! Лише гуртом, лише разом ми всі задуми втілимо в життя, всі тимчасові негаразди подолаємо, всіх мрій досягнемо!

У цей непростий час ми думками і молитвами перебуваємо з нашими воїнами, які бережуть мирний день, спокій України і нашого міста. Низький уклін й безмежна вдячність захисникам нашої держави від жителів Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади. Іллінчали  допомагали й будуть допомагати нашим хлопцям на передовій, а міська влада робитимемо все від неї залежне, щоб підтримати родини учасників АТО та загиблих Героїв, вирішити ті питання, з якими вони звертаються.

Щиро вітаю всю громаду, жителів міста, кожну родину з прекрасним святом! Зичу  міцного здоров’я, щастя, віри, любові, добробуту і успіхів,  нашому місту ‒ щасливих подій, економічного й соціального розквіту та  нових  перспектив.

З днем народження, рідне місто! Зі святом іллінчани!

Leave a reply