Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука з нагоди 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Шановні жителі Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади!

Дорогі ветерани Другої світової війни, герої фронту і тилу!

Від усього серця вітаю Вас із знаменною для нашої держави датою – 74 річницею визволення України від фашистських загарбників.

Пам’ятаємо героїчні подвиги наших батьків і дідів та низько вклоняємося всім ветеранам, учасникам Другої світової за те, що визволили наше рідне місто, Україну,  світ від фашистської чуми. Величезна подяка всім, хто витримав на своїх плечах весь тягар тих часів, а потім відбудував і підняв зі згарищ українські міста і села. Мужність та звитяга воїнів Другої світової війни завжди будуть для нас, наших дітей, найвищим прикладом патріотизму, самовідданості та любові до Батьківщини. І сьогодні кращі сини України слідують прикладу своїх дідів та прадідів, захищаючи рубежі своєї Батьківщини на Сході.

Мирного неба, міцного здоров’я, добра, достатку, злагоди та благополуччя усім жителям нашої громади! Витримки, мужності, сили і міцності нашим військовим та хай якнайшвидше повертаються до рідних домівок живими й неушкодженими!

Leave a reply