Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука з нагоди Дня автомобіліста та дорожника

.Шановні водії, працівники автомобільного транспорту та шляховики! Дорогі ветерани праці  Іллінецького дорожньо-ремонтного пункту філії «Липовецький райавтодор»!

Щиро вітаю вас з професійним святом –  Днем автомобіліста та дорожника!

Надійне автомобільне сполучення є основою життя кожного населеного пункту, практично всіх сфер діяльності. Від якості роботи перевізників, дорожньої інфраструктури залежать не тільки якість і своєчасність обслуговування людей і підприємств, але й безпека наших громадян.

Приємно констатувати, що держава звернула увагу на потребу будівництва і ремонту доріг, не стоять осторонь цієї важливої справи й органи місцевого самоврядування. У нашій громаді будуються нові дороги, поліпшується якість дорожнього покриття на вже існуючих, облаштовуються тротуари та вуличне освітлення. Ця робота буде продовжуватись і надалі.

Щиро дякую усім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства за нелегку самовіддану працю. Бажаю щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи!

Leave a reply