Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука до Всекраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва !

.Шановні працівники  культури  Іллінецької   міської  об’єднаної територіальної громади та майстри народного мистецтва! Дорогі ветерани галузі культури!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Всекраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва !
Наша громада багата на талановитих людей, завдяки яким заслужено Іллінеччина затвердила за собою славу мистецького центру Вінниччини. Ми пишаємось своїми колоритними художніми колективами, яскравими митцями, самобутніми майстрами народної творчості, котрі збагачують духовну та культурну скарбницю українського народу творчими здобутками, знаними не лише в нашій області, а й по всій Україні та за її межами. Ваша творчість, майстерність надихають на добрі справи, вселяють віру в завтрашній день, піднімають настрій. Від ваших виступів стає радісно і тепло на душі. Спасибі за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за те, що на сценічних майданчиках утверджуєте українську національну культуру та прославляєте рідний край.
Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, мирного неба, благополуччя, нових успіхів, невичерпної наснаги та натхнення. Хай у ваших родинах завжди панує злагода, любов, достаток.

 

 

Leave a reply