Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука з Днем Незалежності України

.Шановні  іллінчани  та  гості  Іллінецької міської об’єднаної  територіальної  громади!

24 серпня ми відзначаємо найбільше національне свято – День незалежності України. День, який назавжди сповістив усьому світу, що ми вільний та незалежний народ, зі  святою мрією – бути господарем на власній, дарованій нам Богом землі. Де б кожен з гордістю казав : “Я – українець”.

Наша історія, наш шлях до незалежності стали випробуванням на зрілість, на терпіння, на мудрість. Українці пройшли його і не має сумнівів у тому, що ми в змозі збудувати європейську демократичну заможну  державу.

Іллінецька міська об’єднана територіальна громада – це теж частинка великої держави.  Це наш власний дім. І як у кожному домі, кожній дружній родині маємо жити так, щоб старші відчували турботу і повагу, а молоді мали впевненість на шляху до мрії.

А мрія у нас проста і земна. Чисте, мирне небо, яке із такою відданістю бережуть наші захисники, наші воїни. Шана їм і доземний уклін.

Мета усіх вже втілених у життя проектів і тих, що у планах, спрямована на одне, щоб затишними, красивими, комфортними були наше місто та села, щоб створювались нові підприємства та робочі місця, щоб будувались будинки, дороги, тротуари, щоб школи, дитячі садочки, заклади медицини та культури були забезпечені всім необхідним для  повноцінної діяльності, щоб кожен житель нашої громади відчув зміни на краще. Ми розуміємо, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями,  то ж дбаємо про збереження історії нашого краю, покращення екологічної ситуації, впровадження новітніх технологій та ідей, творимо свою державу такою, щоб наші діти та онуки  могли пишатися нею, живучи в  гармонії  та достатку.  Для цього варто трудитися, варто жити, варто йти обраним шляхом. 

Дорогі жителі нашої громади, працьовиті іллінчани, вельмишановні ветерани, наша молодь, щиро вітаю вас із Днем Незалежності України! Здоров’я ,  добра, достатку, родинного затишку всім і кожному! Миру, процвітання, гордості за нашу державу!

Leave a reply