Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука з Днем людей похилого віку та Днем ветерана

.Дорогі ветерани війни та праці, шановані та поважні жителі нашої громади!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.
Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять самовіддана праця, любов до рідної землі, мужність і патріотизм. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.
Низько вклоняюсь перед ветеранами Другої світової війни, котрі подолали фашистську чуму та подарували нам право жити на рідній землі, перед ветеранами праці, котрі все своє життя самовіддано працювали задля розбудови рідного села, міста, району, України. Щиро вдячний керівникам та активу міської та районної організації ветеранів за співпрацю, розуміння, мудрі настанови, спільну діяльність у напрямку вирішення багатьох проблем, що турбують сьогодні людей старшого покоління.
Запевняю, що міська влада й надалі докладатиме усіх зусиль, щоб почути від кожного без виключення ветерана слова: про мене дбають, мене шанують, мене поважають.
Сердечно зичу ветеранам, пенсіонерам, людям похилого віку міцного здоров’я, добра, благополуччя, достатку, віри у завтрашній день та мирного неба над головою. Нехай завжди вас супроводжує у житті любов та повага, радують світлі посмішки дітей та онуків, сімейна злагода і достаток, здоров’я та щастя дорогих вам людей.

Leave a reply