Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука з Днем працівників освіти

.Дорогі вчителі, викладачі, вихователі, шановні працівники освіти, ветерани педагогічної праці!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти!

Це свято близьке серцю  кожної людини, адже всі ми учні своїх вчителів.

У нашій громаді  365 педагогів та працівників освіти віддають свої знання й теплоту душі більше 3037 вихованцям шкіл, дошкільних та позашкільних закладів. Дбають про те, щоб їх студенти здобули якісну професійну освіту 64 викладачі Іллінецького державного аграрного коледжу, в якому навчається 635 дітей.

За останні два роки зроблено дуже багато для того, щоб  сфера освіти краще фінансувалася, покращувалась матеріально-технічна база навчальних закладів та загалом освітяни відчували увагу й підтримку в усьому. До того ж я вважаю, що і всі позитивні зрушення, котрі відбуваються у нашій громаді, сприяють розвитку галузі освіти. Адже головне, щоб у наших школах і дитячих садках були діти та їм було створено найкращі умови для навчання.

Сподіваюся, що спільними зусиллями міської влади та педагогів ми забезпечимо високий рівень надання освітніх послуг  як у міських, так і  в  сільських  закладах освіти.

Низько вклоняюсь освітянам, ветеранам  педагогічної ниви за подвижницьку працю, невтомний творчий пошук, безмежну любов до дітей, самовідданість, добро і щедрість душі.

Зичу нових успіхів і досягнень, талановитих і вдячних учнів, міцного здоров’я, миру та злагоди.

 

Leave a reply