Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука з Новим роком і Різдвом Христовим

.Шановні іллінчани! Дорогі земляки!

Сердечно вітаю вас  з  Новим роком та Різдвом Христовим! Це світлі та радісні свята, які дарують нам радість зустрічі з рідними, щире спілкування з друзями, тепло родинного вогнища. У ці дні ми відчуваємо особливе душевне піднесення, будуємо плани на майбутнє, підсумовуємо здобутки минулого року.

Нашій громаді є чим пишатися. Рік, що минає,  був непростий і нелегкий,  але щедрий на добрі справи, знакові події, цікаві зустрічі, реалізовані плани та задуми. Наші досягнення – це нові  асфальтовані дороги, відремонтовані тротуари, освітлені вулиці, прокладені мережі водопостачання, утеплені різнобарвні дитячі садочки, школи, де є все необхідне для навчання і розвитку дітей, красиві й затишні заклади культури, відремонтовані спортивні об’єкти, чисті й впорядковані місто та села.

Впродовж минулого року в громаді відбулося чимало яскравих мистецьких заходів, гарних свят, спортивних змагань міжнародного та всеукраїнського рівня, завдяки проведенню яких про Іллінецьку міську ОТГ знають не лише в Україні, а й далеко за її межами.

За усіма цими здобутками праця, любов до рідного краю, наполегливість жителів громади – платників податків до місцевого бюджету, представників середнього та малого бізнесу, небайдужих громадян, що ініціюють та реалізовують багато гарних задумів. Я дякую іллінчанам, які щиро вболівають за розвиток рідного краю, підтримують гарні ідеї та починання, роблять наш спільний дім кращим.

Велика повага й шана захисникам України, котрі зараз стоять на передовій та котрі захищали рідну землю від ворога, волонтерам, які не втомлюються робити добрі справи.

Переконаний, що 2020 рік буде не менш успішний для нашої громади, бо ми вміємо працювати, понад усе любимо свою малу батьківщину, прагнемо  для Іллінеччини розвитку й процвітання!

Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, добра, любові. Нехай Новий рік та Різдво Христове ступають на поріг вашої домівки радісним сміхом, дзвінкою колядкою, благополуччям і достатком.

Щасливих і радісних свят! Миру кожній оселі та нашій рідній неньці-Україні!

 

 

 

Leave a reply