Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука з Днем Соборності України

Шановні іллінчани!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією, відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено про воз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом прагнення нашого народу територіальної єдності України.
Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної Української держави та утвердження національної ідеї.
Сьогодні, коли Україна переживає непрості часи, коли поняття «соборність» та «неділимість» набули нового значення, загострилось їх розуміння. І День Соборності – це нагадування для всіх українців про те, що наша сила в єдності.
З нагоди цього величного свята бажаю усім жителям нашого славного краю міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо рідної Іллінеччини та України!

Leave a reply