Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України!

Шановні жителі та гості Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю вас з 27-ою річницею Незалежності України та Днем Державного Прапора України!

    Ці свята – особливі для кожного українця, хто вважає себе патріотом України, хто стоїть на захисті  кордонів нашої держави, хто вболіває за Батьківщину та примножує її здобутки відданою працею. Бо творення історії  незалежної держави, її сьогодення і  майбутнього  – обов’язок кожного з нас.

    Донедавна ми не надто замислювалися й цінували такі поняття як Незалежність, Воля, Свобода. Але сьогодні, коли тисячі наших співвітчизників  віддають своє здоров’я та життя за єдину Батьківщину, наш спокій і мир, значення цих слів назавжди змінилися для кожного українця. Тепер ми усвідомлюємо  і  ніколи не забудемо дорогу ціну Незалежності!

     Переконаний: настане день, коли над пшеничними полями нашої країни знову буде  чисте  блакитне  небо, а українці впевнено крокуватимуть спільно з європейськими державами!

     Щиро бажаю всім і кожному доброго здоров’я, миру, злагоди, достатку. Дякую  за  сумлінну працю, за віру, підтримку та розуміння жителям об’єднаної громади.  Низько  вклоняюсь  нашим воїнам, завдяки мужності та самовідданості  яких ми маємо можливість працювати, навчатись, святкувати, радіти кожному дню.

   Нехай  Гоподь береже нашу Україну, громаду, кожну родину від незгод  та  усіх  негараздів.

   Слава Україні!

 

Leave a reply