Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука до 8 Березня

Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука до 8 Березня

Дорогі  жінки!

З вами пов’язано все прекрасне, що є у цьому світі – тепло домашнього вогнища, світло рідного дому, любов, ніжність, чарівність та  краса.

Своєю невтомною працею ви звеличуєте і прославляєте рідний край, вносите вагомий вклад у соціально-економічний розвиток нашої громади, району, держави.

Водночас щодня ви виконуєте непомітну, але дуже нелегку роботу – дбаєте про родину, сімейний затишок, ростите дітей, виховуєте онуків.

Чарівні іллінчанки! Від усіх чоловіків нашої громади сердечно вітаю вас з чудовим весняним святом 8-го Березня. У цей день прийміть від нас слова уклінної вдячності за вашу невтомну працю, турботу, щирість, доброту.

Особлива шана й повага тим жінкам і дівчатам, які зараз на сході України героїчно відстоюють суверенітет та територіальну цілісність нашої держави! Низький уклін матерям і дружинам захисників України.

Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, увага й піклування близьких вам людей зігріває ваше серце, а довкола панують лише любов і гармонія. Міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя.

Leave a reply