Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука із завершенням навчального року

Дорогі учні, вчителі, батьки!
 
Вперше у школах нашої громади не лунав останній дзвоник. Завершення 2019-2020 навчального року в умовах карантину особливе, так як було особливим і незвичним й саме дистанційне навчання.
 
Разом з тим хочу зауважити, що наші вчителі, учні та батьки гідно прийняли цей виклик, успішно навчали й навчались, за що велика подяка всім учасникам освітнього процесу.
 
Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні випускників, бо це, насамперед, їхнє свято. І воно відбулося без стрічок «Випускник – 2020», шкільного дзвінка, який завжди сповіщав про початок дорослого життя, урочистої лінійки, звичних побажань учителів та наймолодших учнів – першачків. Та найголовніше, дорогі випускники, що дала вам школа це – знання, капітал, який ніколи не втрачає своєї ваги. Попереду – нові вершини, нові досягнення й непросте доросле життя, в якому буде ще не одне випробування, ще не раз доведеться робити важливий вибір, відповідати за прийняті рішення. Бажаю вам впевненості у власних силах, наполегливості у досягненні мети, невичерпного завзяття та успішної здачі зовнішнього незалежного оцінювання.
 
Для школярів сьогоднішній день – це старт літніх канікул. Зичу вам, діти, добре й змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень і сил перед початком наступного етапу навчання. Впевнений, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.
 
Вітаю всіх учнів, батьків та вчителів із завершеннями ще одного шкільного року. Хай щастить!
 
 
Leave a reply