Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука з нагоди Дня міста та 629-ї річниці від першої писемної згадки про Іллінці

Дорога Іллінецька громадо! Шановні гості нашого міста!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста та 629-ї річниці від першої писемної згадки про Іллінці!
Ми безмежно любимо й пишаємось нашим містом, дбаємо про збереження його історії та славних традицій, сумлінно працюємо задля розквіту свого краю.
Сьогодні Іллінці – невід’ємна частина сучасної України, що впевнено продовжує розвиватись завдяки підтримки держави, щирим, працьовитим, талановитим людям. З кожним роком наше місто стає красивішим, комфортнішим для життя. Проводиться реконструкція й озеленення міських площ і вулиць, ремонтуються дороги й тротуари, будуються водогони та лінії вуличного освітлення, впорядковуються прибудинкові території, приділяється велика увага закладам освіти, культури, охорони здоров’я та спорту, на ремонт і оснащення матеріально-технічної бази яких з міського бюджету виділяються значні кошти.
Про Іллінці знають у різних куточках України, до нас приїжджають за досвідом, ми самі постійно навчаємось, переймаємо кращі напрацювання, впроваджуємо нові ідеї.
Щиро дякую усім іллінчанам та кожному жителю зокрема, завдяки праці яких наше місто з кожним роком змінюється, хто вклав частинку своєї душі в його становлення та розбудову, для кого Іллінці, найрідніший та найдорожчий куточок на Землі.
Низький уклін й безмежна вдячність захисникам нашої держави, котрі боронять мир на сході України, завдяки їх мужності та патріотизму ми маємо можливість працювати на рідній землі.
День міста – це завжди яскраве, урочисте, велелюдне свято, яке збирає чимало гостей. Так склалося, що у зв’язку з епідемією коронавірусу та непростою економічною ситуацією, у цьому році святкування не відбудеться у звичному форматі. Проте я впевнений, що наша згуртованість та відповідальність дозволить гідно пройти ці випробування, а святкові концерти у нашому місті ще неодмінно будуть.
Зі святом вас, дорогі земляки! З Днем міста! Міцного здоров’я, миру, злагоди, достатку, натхнення у справах та успіхів в усіх починаннях. Нехай кожен з нас, відчуваючи себе частиною великої родини, єднається у спільному прагненні творити гідне та успішне майбутнє наших Іллінців!
Leave a reply