Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука до Всеукраїнського дня бібліотек

Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука до Всеукраїнського дня бібліотек
Шановні бібліотекарі та ветерани бібліотечної справи!
 
   Сердечно вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек, яке відзначається кожного року в останній день вересня.
   В усі часи бібліотеки виконували важливу місію бути пам’яттю народу, скарбницею культурних цінностей людської цивілізації. Вони забезпечують доступ до знань, розвивають культуру.
  Професія ж бібліотекаря була і залишається однією з найбільш важливих у сфері пізнання світу та путівником по неосяжному океану мудрості поколінь. Саме ви відкриваєте читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості.
  Звичайно сучасна доба та розвиток інформаційних технологій вносить свої корективи у діяльність бібліотечних закладів.
    Сучасна бібліотека поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до своїх фондів, та, крім цього, відкриває електронний ресурс для читачів. Її функції стають значно ширшими, адже там організовуються виставки, конференції, клуби за інтересами, творчі вечори.
  Сьогодні у нашій громаді проводиться велика робота для того, щоб наші книгозбірні стали інформаційними, культурними, освітніми центрами. А це нові послуги, сервіси, модернізація бібліотечного простору та створення місця для активного спілкування в громаді.
   Я вдячний працівникам Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки та сільських філій за те, що вони крокують в ногу з часом, підтримують усі прогресивні ініціативи, працюють творчо, креативно, сумлінно.
  У цей святковий день щиро зичу бібліотекарям і читачам бібліотек, міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя, наснаги та натхнення. Нехай Ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві.
Leave a reply