Привітання Іллінецького міського голови з Новим роком та Різдвом Христовим

Привітання Іллінецького міського голови з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі Іллінецької міської територіальної громаді!

Щиро вітаю вас з прийдешнім Новим Роком та світлим святом Різдва Христового!

Рік, що минає,  став справжнім  випробуванням для кожного з нас.

Нам довелося жити в умовах пандемії коронавірусу. Було багато втрат і тривог.

Ми навчилися цінувати прості, але дуже важливі речі. Час, проведений з родиною, радість щоденного спілкування з колегами, друзями, можливість разом відзначати свята та гарні події, подорожувати, працювати, навчатись.

Було у цьому році й багато радісних моментів. Народжувались діти, одружувались закохані пари, ми відсвяткували ювілейний день народження нашої держави – 30-ту річницю незалежності України.

Та найголовніше – Іллінецька міська територіальна громада й надалі розвивалася. Реалізовано чимало важливих інфраструктурних проєктів, проведено капітальні ремонти закладів освіти та охорони здоров’я, облаштовано дитячі та спортивні майданчики, втілено у життя чимало планів і задумів.

Я вдячний кожному жителю громади за наполегливу працю заради загального блага, заради якісних змін на краще у кожному населеному пункті нашої громади.

Вдячний керівникам підприємств, організацій, установ за підтримку і співпрацю, та сподіваюся на їхнє успішне продовження.

Щиро дякую усім лікарям та медичному персоналу, які, немов на передовій, боролися за життя та здоров’я людей, протидіяли COVID-19.

Я низько вклоняюсь нашим воїнам за мирне небо, за їхню жертовність заради спокою у наших домівках.

Сердечно зичу,  щоб новий 2022 рік приніс нам мир, спокій, впевненість у майбутньому, додав нових сил для втілення найзаповітніших мрій.

Міцного здоров’я вам, дорогі земляки, добробуту, родинного щастя, достатку, взаєморозуміння і любові, вірних друзів та близьких людей поруч.

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

Leave a reply